Davet ve Organizasyon

Mavi Marmara

Davet & Organizasyon

Mavi Marmara

Organizasyon Türleri

Hakkında

2002 yılında kurumsal bir kimlik ile faaliyete başlayıp alanında lider hale gelen Mavi Marmara, şimdi de Kaptan-ı Derya gemisi ile tekne düğünleri gerçekleştiriyor. Her mevsimde her koşulda hizmet veren gemi, misafirlerinizi Beşiktaş iskelesinde karşılıyor. Davet boyunca Boğaz turu atarak İstanbul’un göz alıcı güzelliği eşliğinde sizlere unutulmaz bir düğün yaşatıyor.

Davet Alanları

Gemimizde düğünler için açık ve kapalı davet alanı alternatifleri sunuyoruz. Alanlarımızda 100 ila 200 kişiye hizmet veriyoruz. Kapalı salonumuz, geniş camlarla kaplı tasarımı sayesinde Boğaz’ın tarihi yapılarla dolu muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. Kolonsuz yapısıyla kimsenin görüş alanını kısıtlamıyor, böylece konuklarınız manzaranın keyfini çıkarırken aynı zamanda davetinizi rahatça takip edebiliyor.

Dekorasyon

Davet alanlarımızı düğünler için şık bir tarzda dekore etmeye önem veriyoruz. Yuvarlak masalara pembe örtüler seriyor, masa üstlerinde porselen yemek takımları, kristal detaylara sahip altın rengi şamdanlar ve deniz yıldızı gibi minimal masa dekorlarına yer veriyoruz. Sandalyeleri beyaz renkte giydirmeyi tercih ediyor, süsleme için pembe ve mor tonlarında tüllerden faydalanıyoruz.

Hizmetler

İstanbul tekne düğünü sektöründe masa sandalye giydirmeden müzikal hizmetlere kadar sunduğumuz ayrıcalıklar ile fark yaratıyoruz. Süsleme portföyümüzden öneriler sunuyor, özgün bir konsept benimsemek isterseniz, dışarıdan getireceğiniz firmalar ile çalışabiliyoruz. Fotoğraf ve video çekimi için çözüm ortaklarımıza yönlendiriyoruz. Sahne ve ses için teknik altyapıyı hazırlıyor, müzikal performanslar ile davetinize eğlence katıyoruz.

Mavi Marmara olarak filomuza yeni eklediğimiz Kaptan-ı Derya isimli gemimizde Boğaz turu eşliğinde muazzam düğünler hayata geçiriyoruz. Klasik bir salon düğünü yerine keyifli bir tekne düğününü tercih eden çiftleri gemimize davet ediyoruz. Davet alanlarımız ve düğünler için sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir, tekne düğünü fiyatlarını öğrenmek için yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.