Mavi Marmara
Davet ve Organizasyon

Mavi Marmara

Özel Günler

Mavi Marmara

Kurumsal Organizasyonlar

Hakkında

2002 yılında kurumsal bir kimlik ile faaliyete başlayıp alanında lider hale gelen Mavi Marmara, şimdi de Kaptan-ı Derya gemisi ile Boğaz’ın muhteşem atmosferinde tekne düğünleri, nişanları, kına gibi özel günler ve şirket yemekleri, bayi toplantıları ve gala yemekleri gibi kurumsal organizasyonlar gerçekleştiriyor. Her mevsimde her koşulda hizmet veren gemi, misafirlerinizi Bebek veya Kabataş iskelesinde karşılıyor. Davet boyunca İstanbul Boğaz’ında yol alarak İstanbul’un göz alıcı güzelliği eşliğinde sizlere unutulmaz saatler yaşatıyor.

Davet Alanları

Gemimizde düğünler ve organizasyonlar için açık ve kapalı davet alanı alternatifleri sunuyoruz. Kaptan-ı Derya teknemizde yemekli organizasyonlarda 210 kişiye hizmet veriyoruz. Kokteyl ve After Party organizasyonlarınız için tekne kapasitesi 300 kişidir. Transferler için teknenin kapasitesi 350 kişidir.

Kapalı salonumuz, geniş camlarla kaplı tasarımı sayesinde Boğaz’ın tarihi yapılarla dolu muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. Teknenin arka tarafının da camlarla çevrili olmasıyla ve kolonsuz yapısıyla kimsenin görüş alanını kısıtlamıyor; böylece konuklarınız manzaranın keyfini çıkarırken aynı zamanda davetinizi rahatça takip edebiliyor.

Hizmetler

Mavi Marmara olarak filomuza yeni eklediğimiz Kaptan-ı Derya isimli gemimizde Boğaz turu eşliğinde muazzam düğünler hayata geçiriyoruz. Klasik bir salon düğünü yerine keyifli bir teknede düğün tercih eden çiftleri gemimize davet ediyoruz.

İstanbul tekne düğünü sektöründe masa sandalye süslemeden müzikal hizmetlere kadar sunduğumuz ayrıcalıklar ile fark yaratıyoruz. Teknede düğün ve organizasyonlar hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Dekorasyon

Davet alanlarımızı düğünler ve organizasyonlar için şık bir tarzda dekore etmeye önem veriyoruz. Organizasyon uyarınca yuvarlak masalar ve sandalyeler şık örtüler ve şifonlarla süsleniyor. Masa üstlerinde arzunuza göre kristal detaylara sahip altın rengi şamdanlar, çiçek parterler, mumlarla masa dekorlarına yer veriyoruz. Özgün bir konsept benimsemek isterseniz, dışarıdan getireceğiniz firmalar ile de çalışabiliyoruz.

Müzikal Hizmetler

Teknemizde ses sistemi bulunuyor. Sahne ve ses için teknik altyapıyı hazırlıyor, müzikal performanslar ile davetinize eğlence katıyoruz. Arzu ederseniz çözüm ortağımız DJ veya gruplar ile, arzu ederseniz dışarıdan getireceğiniz firmalar ile çalışabiliyoruz.

Görsel Hizmetler

Fotoğraf ve video çekimi için çözüm ortaklarımıza yönlendiriyoruz. Arzu ederseniz dışarıdan getireceğiniz firmalar ile çalışabiliyoruz

Mavi Marmara

Davet ve Organizasyon Resimler