Mavi Marmara
Davet ve Organizasyon

Mavi Marmara

Özel Günler

Mavi Marmara

Kurumsal Organizasyonlar

Hakkında
2002 yılında kurumsal bir kimlik ile faaliyete başlayıp alanında lider hale gelen Mavi Marmara, şimdi de Kaptan-ı Derya ve Iona gemileri ile Boğaz’ın muhteşem atmosferinde teknede düğün, nişan, kına gibi özel günler ve şirket yemekleri, bayi toplantıları ve gala yemekleri gibi kurumsal organizasyonlar gerçekleştiriyor. Her mevsimde ve her koşulda hizmet veren gemilerimiz, misafirlerinizi Sirkeci veya Bebek İskelelerimizde karşılıyor. Tekne kalkış ve varış yeri konusunda çiftlerimizin talepleri doğrultusunda farklı iskelelere yanaşabiliyoruz. Davet boyunca Avrupa ve Asya kıtalarının bir araya geldiği eşsiz İstanbul Boğaz’ında, İstanbul’un göz alıcı güzelliği eşliğinde sizlere unutulmaz saatler yaşatıyor.
Davet Alanları
Açık ve kapalı davet alanı alternatifleri bulunan gemilerimizde bu sayede her mevsimde organizasyonlar yapılıyor. Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde deniz havasını içinize çekebileceğiniz üst güverte keyifli bir atmosfer sunuyor. Kapalı salonumuz, geniş camlarla kaplı tasarımı sayesinde Boğaz’ın tarihi yapılarla dolu muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. Teknenin arka tarafının da camlarla çevrili olmasıyla ve kolonsuz yapısıyla kimsenin görüş alanını kısıtlamıyor; böylece konuklarınız manzaranın keyfini çıkarırken aynı zamanda davetinizi rahatça takip edebiliyor. Kaptan-ı Derya teknemizde yemekli organizasyonlarda 250 kişiye hizmet veriyoruz. Kokteyl ve After Party organizasyonlarınız için tekne kapasitesi 300 kişidir. Transferler için teknenin kapasitesi 350 kişidir. Yeni yaptırılan ve 2023 yılı başında hizmete giren VIP teknemiz Iona Boğaz’ın en güzel teknelerinden biri olup teknemizde yemekli organizasyonlarda 120 kişiye hizmet veriyoruz. Kokteyl ve After Party organizasyonlarınız için teknemizin kapasitesi 150 kişidir.
Hizmetler
Mavi Marmara Davet Organizasyon olarak filomuzda yer alan Kaptan-ı Derya ve Iona gemilerimizde Boğaz turu eşliğinde muazzam düğünler hayata geçiriyoruz. Klasik bir salon düğünü yerine keyifli bir teknede düğün tercih eden çiftleri gemimize davet ediyoruz. İstanbul tekne düğünü sektöründe masa sandalye süslemeden müzikal hizmetlere kadar sunduğumuz ayrıcalıklar ile fark yaratıyoruz. Boğazda teknede organizasyon yapmak isteyen çiftlere süslemeden leziz menülere, müzikal performanstan fotoğraf – video çekimlerine kadar birçok hizmet sunarak farkımızı yansıtıyoruz. Boğaz manzarası eşliğinde unutulmaz bir organizasyon için konularında uzman kadromuzla, çeşitli ve kaliteli hizmet içeriklerimizle ve çözüm odaklı yaklaşımımızla bir telefon kadar yakınınızdayız. Teknede düğün ve organizasyonlar hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.
Dekorasyon
Davet alanlarımızı düğünler ve organizasyonlar için şık bir tarzda dekore etmeye önem veriyoruz. Organizasyon uyarınca yuvarlak masalar ve sandalyeler şık örtüler ve şifonlarla süsleniyor. Masa üstlerinde arzunuza göre şık şamdanlar, çiçek parterler veya mumlarla masa dekorlarına yer veriyoruz. Özgün bir konsept benimsemek isterseniz, dışarıdan getireceğiniz firmalar ile de çalışabiliyoruz.
Müzikal Hizmetler

Teknemizde ses sistemi bulunuyor. Sahne ve ses için teknik altyapıyı hazırlıyor, müzikal performanslar ile davetinize eğlence katıyoruz. Arzu ederseniz çözüm ortağımız DJ veya gruplar ile, arzu ederseniz dışarıdan getireceğiniz firmalar ile çalışabiliyoruz.

Görsel Hizmetler

Fotoğraf ve video çekimi için çözüm ortaklarımıza yönlendiriyoruz. Arzu ederseniz dışarıdan getireceğiniz firmalar ile çalışabiliyoruz

Mavi Marmara

Davet ve Organizasyon Resimler